Proservia

ManpowerGroup Solutions
Y-tunnus: 2181215-5

+358 (0)20 1700 100
info@proservia.fi

Yhteys­henkilöt

Daniel Hietala

Business Unit Director

+358 (0)50 5017 848
daniel.hietala@proservia.fi


Kaivokatu 6, 00100 Helsinki

Tomi Peltonen

Delivery Lead

+358 (0)50 3366 664
tomi.peltonen@proservia.fi


Hermiankatu 12 D, 3. krs, 33720 Tampere

Veli-Matti Viitanen

Customer Service Manager

+358 (0)50 5017 847
veli-matti.viitanen@proservia.fi


Kaivokatu 6, 00100 Helsinki

Kati Fabritius

Customer Service Manager

+358 (0)40 653 1442
kati.fabritius@proservia.fi


Kaivokatu 6, 00100 Helsinki

Stephan Schauman

Customer Service Manager

+358 (0)40 1854 802
stephan.schauman@proservia.fi


Kaivokatu 6, 00100 Helsinki

Jere Koskinen

Customer Service Manager

+358 (0)500 925 670
jere.koskinen@proservia.fi


Kauppiaskatu 11D, 20100 Turku

Matti Kariola

Managing Director ManpowerGroup & Business Director ManpowerGroup Solutions

+358 (0)40 8240 117
matti.kariola@proservia.fi


Kaivokatu 6, 00100 Helsinki

Ota yhteyttä

 

Proservia

Proservia kuuluu ManpowerGroup-konserniin. Osana ManpowerGroupia olemme tuottaneet Service Desk- ja etähallintapalveluita kaiken kokoisiin loppukäyttäjäympäristöihin vuodesta 2005 lähtien.

Yhteystiedot

ManpowerGroup Solutions

Y-tunnus: 2181215-5

Ota yhteyttä


+358 (0)20 1700 100

info@proservia.fi


Tietosuojaseloste

Eväste- ja mainosseloste

ManpowerGroup-konserni